Banesë me qira
250.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.10.2021
Është shikuar 42 herë
 

Leshohet banese me qira ne Breg te Diellit, te Ismajl qemaili,Kati 1
Banesa ka kete renditje:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250€
https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 333 511
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit