Banesë me qira
75.00 €

  • Bregu i Dielli Rruga B mbrapa Royall Mallit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 72 herë
 

Leshoj me Qera katin e pare te Shtepis ne Prishtine Bregu i Diellit Rruga B Mbrapa Royall Mallit dhe Maxit 24H per Studente femra apo te punsuara, Kati i shtepis ka afersisht 75m2, jan Dy dhoma Gjumi, nje kuzhin e madhe, dhe nje banjo, Qmimi esht i volitshem 75 euro per vajze me Gjitha shpenzimet tona, Ngrohje Qendrore, Rryme, Uje, mbeturina, E mobiluar, vendi esht i qet dhe i sigurit per banim per me shum na kontaktoni
Qmimi 75 euro per person me gjitha shpenzimet tona dhe e mobiluar
Viber Info +38345111556
045 111 556

Viber Info +38345111556

045 111 556

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit