Banesë me qira
300.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 38 herë
 

ID: 53883
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per Qira 1+1 ne Dardani, me kushte shume te mira banimi. Banesa gjendet tek rrethi me Flamur, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Koridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania