Banesë me qira
Me marrëveshje

  • DARRDANI, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 104 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Dardania tek Nartel Center

– ID:1395
– Lokacioni:Dardani, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3+1
– Banjo: 1
– Kati:4
– Siperfaqe:160m²
– Ballkon: 2
– Cmimi:1000. €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Leshohet me qira banesa 160 m2 ne kompleksin Nartel Center, afer sheshit Bill Kllinton. Banesa eshte ne katin e 4 (ose kati i pare i banesave, 3 katet e para jane lokale) me sallon, kuzhine 3 dhoma gjumi, banjo, toalet, 2 depo, 2 ballkona. Ndertesa ka ashensor, ngrohje qendrore dhe fshese me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, ndriçim natyral, sigurim 24h, mirembajtje te hapesirave te perbashketa, etj.
Banesa eshte e pamobiluar, e pershtateshme edhe per zyre.
Çmimi i negociueshem.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania