Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 30.03.2023

▪️te Santea, me 80m2, kati 2 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma te gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania