Banesë me qira
400.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 30.03.2023ID: 54668
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699

Mobiluar

PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per Qira 2+1 ne Dardani, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet tek “Bill Clinton”, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania