Banesë me qira
250.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 128 herë
 

ID: 77961
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër banesave te gjelberta, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania