Banesë me qira
300.00 €

  • Banesa me qira në Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

▪️Afër Burektores Bosna, me 60m2, kati 7 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

ID e pronës: 051

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania