Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Dardania. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Ndodhet në katin e 6, posedon ashensor. Ka nxemje qendrore.
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania