Banesë me qira
300.00 €

  • Banesa me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Banesa me qira në Dardani????
▪️Çmimi: 300€????
▪️Afër Burektores Bosna, me 60m2, kati 7 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania