Banesë me qira
400.00 €

  • Dardania , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet banese me qira ne lagjen Dardania, me pamje nga parku. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile moderne dhe shume komode per banim, gjendet ne katin e 6-te me ashensor funksional.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 400 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania