Banesë me qira
350.00 €

  • Dardania, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet banese me qira ne kurriz te Dardanise, komplet e mobiluar me siperfaqe prej 80m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 350 euro me te gjitha shpenzimet

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania