Banesë me qira
300.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024
Ndryshuar me 15.07.2024

ID e Pronës: 24742

Garsoniera gjendet në lagjen Dardania, është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, posedon klimë dhe ngrohje me Termokos, gjendet në lokacion të përshtatshëm me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Garsoniera ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, koridor, banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania