Banesë me qira
260.00 €

  • Banesë me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 08.06.2024

Banesë me qira në Dardani????
▪️Çmimi: 260€????
▪️Te kroi i bardhë, afër Bosnës, kati 4 me lift funksional, me 50m², me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës,
▪️Kuzhinë me trapezari,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania