Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa/zyre në Dardani, në rrugën Bill Klinton.
Zyret jan të mobiluara dhe të gatshme për punë.
Sipërfaqe: 80m²
Banesa ka këtë renditje:
• 3 hapësira pune
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania