Banesë me qira
1.00 €

  • Banesë me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Dardani????

▪️Çmimi: Me marrëveshje €????

▪️Te Kurrizi, me 50 m2, kati 8 me lift, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkona.

045 430 001

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania