Banesë me qira
370.00 €

  • Banesë Zyre me qira në Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 09.07.2024
Ndryshuar me 17.07.2024


▪️Te Shtatorja e Bill Clintonit, me 60m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, lëshohet edhe për Zyre, e renovuar dhe e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️2 Ballkona.

ID e pronës: 0440

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania