Banesë me qira
200.00 €

  • Mbrapa Bill Clintonit, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 35 herë
 

▪️Banes Zyre, me 66 m2, kati 2, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira pune apo banimi është e pa mobiluar përveç kuzhinës, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë
▪️Dhomë e gjumit,
▪Banjo dhe
▪️Ballkon.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania