Banesë me qira
250.00 €

  • Te Bill Clintoni, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 08.04.2021
Është shikuar 34 herë
 

▪️Në bulevardin Bill Clinton, tek DONA Impex, me 88m2, kati i tretë pa lift, me kushte shumë të mira banimi, ështe e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë dite me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania