Banesë me qira
Me marrëveshje

  • dardania, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 18 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania

- ID:163
- Lokacioni: Perballe Stacionit te Autobusave
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Ballkon: 1

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma, një banjo, ballkonë, koridor ,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është me një pozicion shumë të përshtatshëm banimi.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania