Banesë me qira
250.00 €

  • DARDANI, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 52 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardani

- ID:162
- Lokacioni: Mbi Kurriz, Banesat e Gjelberta
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 250

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania