Banesë me qira
200.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 45 herë
 

Lëshohet #banesa me #qira në Fushe Kosove

– ID: 1553
– Lokacioni: Fushe Kosove, Afer Resturant Nuar
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 1+1????
– Banjo: 1????
– Kati: 5 ????
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 200 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Dardania ne Fushe Kosove me saktesishte afer Resturant “NUAR” dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme per banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë