Banesë me qira
220.00 €

  • Banese me qira , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 33 herë
 

Banesa me qera ne FusheKosove, fillimi rruges Dardania, te pompa Kastrati.
- Salloni me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Taras
- Kati 4
- Lift
- Ngrohje Elektrike
Qmimi : 220 euro ( Lifti dhe mirembajtja perfshihet )
Per me shume info: +383 49 764 467

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë