Banesë me qira
180.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 40 herë
 

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne Fushe Kosove ( afer lagjes Eliza) me siperfaqe 60 m2 me ashensor

Çmimi: 180€ ( me depozit )

Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi,
Koridor dhe Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar,ngrohje me rryme shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë