Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Fushë Kosovë????, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 41 herë
 

Banesë me qira në Fushë Kosovë????

▪️Çmimi: 250€????

▪️Në rrugë kryesore, përball Hotel Sonoma,, kati 4 me lift funksional, me 63m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi me mobilje të reja, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon, dhe
▪️Parking.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë