Banesë me qira
250.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 41 herë
 

ID: 80019
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Fushë Kosovë
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër pompes Kastrati, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë