Banesë me qira
250.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24654

Banesa gjendet në Fushë Kosovë, është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë