Banesë me qira
250.00 €

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 1 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID:141
- Lokacioni: (Perballe Kompleksit Eliza)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 250

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe eshte shume e pershtatshme per banim.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë