Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • Gllogovic, Gollak, Prishtinë
Publikuar me 23.05.2023

Filloj shitja e villave ne kompleksin Arra Resort Gllogovic
Nga vendi i historisë për të krijuar histori të reja!
Kompleksi me shtëpi malore në Gollakun e fortifikuar ???? ju sjellë përjetimet më unike të qetësisë dhe rehatisë. Arra Resort është gërshëtim i punës së palodhur ekipore dhe ëndrrës për realizimin e gjërave unike nga L-Artconstruktion.
Me dy tipe të shtëpive malore, disa kilometra shteg për ecje, pamje panaromeske,ku gërshetohen malet e gollakut dhe karadakut,pishina, sauna e jo vetëm, ky resort bëhet vendi më magjepsës për vikendet me familjet tuaja. ❤️
Blej shtepi malore në resortin me unik ne Kosovë!
Bëhu edhe ti pjesë e përjetimit, bëhu pjesë e Arra Resort!
Per Çmimime dhe detaje tjera na kontaktoni
Tel ose Whatsapp,Viber:
049 124 677
+383 49 12 46 77
#arra #resort #gllogovic #vikend #perjetim

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Gollak