Banesë me qira
350.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 17.07.2023

ID: 15574
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Hajvali
Sipërfaqe: 67 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Hajvali, afër Pallatit të Drejtësisë. Banesa ka 67m², është në katin e 3-të dhe është e mobiluar me shumë shije. Mund të shfrytëzohet edhe për Zyrë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali