Banesë me qira
350.00 €

  • Perballe pallatit te Drejtesise, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 24.07.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Hajvali
– ID: 457
– Lokacioni:Hajvali,perballe pallatit te Drejtesise????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 2????
– Banjo: 1????
– Siperfaqe: 67m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€????
Lëshohet #banesa me #qira në lagjën #Hajvali, perballe pallatit te Drejtesise dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info: https://asr-ks.com/.../leshohet-banesa-me-qera-ne-lagjen.../
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr."Meto Bajraktari" Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Hajvali