Banesë me qira
400.00 €

  • Lokal me qira në Hajvali ????, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 23.10.2023

Lokal me qira në Hajvali ????

▪️Çmimi 400€????

▪️Afër Marigona Hill, me 90m2, kati përdhesë, e mobiluar në tërësi, e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi, si dhe ka këtë renditje

▪ Hapësirë punuese, dhe
▪ Banjo.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali