Banesë me qira
300.00 €

  • Mati 1, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 17.05.2021
Është shikuar 32 herë
 

Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, te rrethi kompleksi Royal, banesat me tulla te kuqe rendi i pare ne te djathte, eshte komplet e mobiluar, 80m2. Banesa ka termokos.
Banesa ka Tv dhe Lavatriqe ( ne foto nuk i ka por i sjell pronari)
Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Qmimi: 300 €

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali