Lokal me qira
400.00 €

  • Afër Pallatit të Drejtësis, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 19.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 79 herë
 

▪️Në pallatin e Avokatëve, (objekti VG Construction) me 52m2, kati 3 me lift, me klimë, me ndriçim natyral, me pamje nga rruga, me kushte shumë të mira për veprimtari te avokatis, është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️dy dhoma pune,
▪️banjo

044 599 989+ viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali