Shtëpia në shitje
200000.00 €

  • Hajvali, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 19.10.2022

Shtepi 250m2 ne shitje ne "Hajvali" me saktesisht afer me "Pompa e Benzines Patroni" ne zone te favorshme jetese, shtepia shtrihet ne nje kat - perdhese dhe ka kete formacion: Dhome dite me kuzhine, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo, dhe terrasa ne para hyrje, shtepia eshte ndertim i ri mjaft cilesor dhe ka mobile tejet te pershtatshme jetese, ka dokumentacion legjitim me perkthim direkt te pronari i ri, ka siperfaqe prej 7 ari truall nje hapsire tejet te favorshme me orientim dhe qasje te lehte me te gjitha rruget e tjera, infrastrukture te gatshme
R3534
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali