Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • Lagjja Ulpiana e Re, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 26.02.2024
Ndryshuar me 02.05.2024

Ofrohet ne shitje shtëpia me sipërfaqe 230m² me lokacion në Hajvali, në Lagjen Ulpiana e Re.
Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët, është e ndarë në dy etazha me këtë renditje të hapësirave të brendshme: në katin përdhesë ka qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë të gjumit me banjo personale, tualet dhe depo. Ndërsa, në katin e parë ka katër dhoma të gjumit, dy anjo dhe dy ballkone.
Shtëpia është pjesërisht e mobiluar, vetëm kati i parë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike të instaluar nën dysheme.
Shtëpia po ashtu posedon hapësirë për vendparkim.
Gjendet në një lagje të qetë dhe private, që ju ofron banorëve jetë të rehatshme e të sigurt.

Informata tjera

5 dhoma gjumi
2 terasa
4 banjo
Karakteristikat

Orientimi: Lindje, Perëndim, Jug, Veri
Sistemi i ngrohjes: KEDS - Kamin
Vendparkim

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali