Banesë me qira
400.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 09.07.2024

Lëshohet me qira banesa në Emshir. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme funksionale.
Sipërfaqe: 85m²
Çmimi: 400
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045 190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)