Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Kodren e Trimave????, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023

Banesë me qira në Kodren e Trimave????
▪️Çmimi: 250€????
▪️rruga ”Vellezrit Fazliu”, tek policia nr 3, me 90 m2, kati 2, ne çmim perfshihet uji dhe mbeturinat, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️3 Ballkona.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave