Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Kodrën e Trimave????, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023

▪️Rruga ”Vëllezrit Fazliu”, tek policia nr 3, me 90 m2, kati 2, ne çmim perfshihet uji dhe mbeturinat, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhomë e gjumit,
▪️Banjo, dhe
▪️3 Ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave