Banesë me qira
200.00 €

  • Te Euro Goma , Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 13.11.2021
Është shikuar 20 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Vranjevc, te Euro Goma

Kati 3 pa lift
Siperfaqja 100m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-3 Ballkona


Cmimi 200€
E-3742


Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave