Banesë me qira
150.00 €

  • Rr. 27 Nentori, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 19.11.2021
Është shikuar 22 herë
 

Leshohet gasonjere me qira ne Kodren e Trimave (Rr.27 Nentori)

Siperfaqja 40m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-Koridor
-Banjo

Ne çmim përfshihen te gjitha shpenzimet :
( rryma ,uji, bërllogu ,interneti, dhe nxemja)

Cmimi 150€
E-3753


Tel.viber
+38343717748
+38343717747

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave