Shtëpi me qira
200.00 €

  • kodra e trimave, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 18 herë
 

Lëshohët Kati i Shtëpise me qera në lagjën Kodra e Trimave

- ID:129
- Lokacioni: Kodra e Trimave
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Shtëpi
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 200 euro (Të gjitha shpenzimet perfshihen në cmim)

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohët Kati i Shtëpise me qera në lagjën Kodra e Trimave me siperfaqe prej 100 m² dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë-Terrace koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave