Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 19 herë
 

▪️Qiramarrësi paguan vetëm qiranë
▪️Te Furra Saranda, me 100m2, katin e 2 pa lift, me nxemje qendrore, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma gjumi,
▪️ depo
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit