Banesë me qira
250.00 €

  • LAGJIA E SPITALIT, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 6 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit

- ID:150
- Lokacioni: Rr.Muharrem Fejza,Perballe Tregu Ditor
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2+1
- Banjo: 1
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Cmimi: 250

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor, Terrase.Banesa është e mobiluar në tërësi dhe eshte shume e pershtatshme per baniim.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit