Banesë me qira
300.00 €

  • LAGJIA E SPITALIT, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Ndryshuar me 14.01.2022
Është shikuar 0 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit

- ID:138
- Lokacioni: (Resturant Loriano)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1
- Banjo: 1
- Kati: 7
- Ballkon: 1
- Cmimi: 300

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,nje dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe eshte shume e pershtatshme per banim.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit