Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • prishtina e re, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2023

Shitet banesa ne lagjen Prishtina e Re, Objekti Prishtina Green Hill

– ID:1904
– Lokacioni:Prishtina e Re,Prishtine ????
– Statusi: ne shitje
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:107,66m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: i negociueshem € ????

Ofrohet për #shitje Banesa ne lagjen Prishtina e Re.Një projekt mahnitës që është duke u ndërtuar nga investitori “ Nic & Albioni ”.
Objekti “ Prishtina Green Hill ” ndodhet në pjesën më të mirë të lagjes ku ju ofron qasje të shpejtë brenda qytetit dhe jashtë tij. Përparësi të jashtëzakonshme janë kopshti për Fëmijë, Shkolla Fillore dhe këndi i Lojrave shumë pranë.
Banesat posedon sallon me kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, wc, depo, korridor.
Banesat janë në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohen në muajin Korrik 2024.
Kontrata bëhet te Noteri.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re