Banesë me qira
270.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 21.08.2023

ID: 64624
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 76 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 9
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 te Prishtina e Re. Banesa gjendet mbrapa Spitalit Amerikan, ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe gjendet ne katin e 9-të, mund te perdoret per banim ose zyre.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re