Banesë me qira
270.00 €

  • Zyre me qira në Lagjën Prishtina e Re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 27.08.2023

▪Në Rrugaën Elbasani, në kompleksin e ACG Group, me 91 m2, kati 6, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, me kushte shumë të mira banimi apo pune, është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪Dhomë e ditës me kuzhinë
▪2 Dhoma gjumi,
▪Banjo,
▪Wc
▪Ballkon, dhe
▪Garazh.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re