Banesë me qira
350.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 11.09.2023

ID: 65925
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 86 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne lagjen Prishtina e re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 86m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re