Banesë me qira
230.00 €

  • Arjani konstrukshen,mbrapa Euleksit, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 37 herë
 

Ipet banesa me qira 62m2, ne lagjen Prishtina e re, (Arjani konstrukshen mbrapa Euleksit), kati i 3-te.

230€ /Muaji.

1 Dhomë Gjumi
Sallon
Kuzhinë
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.
Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale, me ngrohje Termokos, dhe shume e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re